• algılarız,
  • ihbar ederiz,
  • engelleriz,
  • gerekirse söndürürüz...
  • FM-200
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Atılan Mühendislik 2000 yılından bugüne dek pasif ve aktif yangın korunum sistemlerinin projelendirilmesi, satışı ve montajı konularında faaliyet göstermektedir.

Yangın söndürme ve algılama sistemleri üzerinde; uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz, tüm yasama alanlarında müşterilerimizin can ve mal güvenligini sağlamaktır.

Atılan Mühendislik hızlı, güvenilir ve sorunsuz çözüm ortağınız olarak sizlere aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

DANIŞMANLIK HİZMETİ
Yangınla mücadele, mühendislik süreçlerinin de işe katıldığı önemli bir süreç. Atılan Mühendislik olarak amacımız öncelikle yangının ortaya çıkma koşullarını en asgari düzeye indirmek ve kompartizasyonu sağlayarak etkili bir yangın korunum sağlayabilmektir. Keşif yapılan tesislerde yangın açısından riskli bölgeleri belirlemek ve o riski ortadan kaldırmak ya da en azından bu yapılamıyorsa bile yangın başlamadan evvel yangını kontrol altına alabilmek bizim için önemlidir. Bu amaçla Atılan Mühendislik çalıştığı firmaları yangın korunum sistemleri konusunda standartlara uygun doğru çözümlere yönlendirmekte olup müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

MALZEME SATIŞI
Atılan Mühendislik olarak beraber çalıştığımız firmaların ürünlerinin satışı konusunda Yurt içi ya da Yurt dışına hizmet vermekteyiz. Bölge bayisi olduğumuz firmaların ürünlerini uygun fiyatlarla bizden temin edebilirsiniz.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ
Atılan Mühendislik, uzman teknik servis kadrosuyla Yangın Algılama Sistemlerinde, firmalara özel çözümler üretmektedir. Uyuyan sistemler olarak da nitelenen yangın algılama sistemlerinin kurulumunun yanında kurulum kadar önemli olan bakım ve onarımı konusunda da hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda firmalarla uzun süreli bakım anlaşmaları yapılmakta olup firmalara teknik servis destek hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır.

Sitenin Tüm Hakları Atılan Mühendislik'e Aittir.

Adres: Cevizlidere cad. 14. sok. 15/10 Balgat/ANKARA
Tel: 0 312 472 58 85 Faks: 0 312 472 53 21
E-mail: info@atilan.com.tr web: www.atilan.com.tr